Гарантія, післягарантійне обслуговування, ремонт і заточка

Гарантія на продукцію надається відповідно до чинного законодавства України.

Інтернет-магазин https://jaguar-solingen.com.ua/ надає послуги з гарантійного, післягарантійного, і загального ремонту електротоварів, перукарських ножиць і ножів машинок для стрижки волосся. Гарантійний ремонт здійснюється відповідно до чинного законодавства України та за наявності правильно заповненого фірмового гарантійного талона.

Електроінструменти.

Термін гарантії на весь електроінструмент становить 12 місяців з дня придбання виробу або з моменту одержання товару в відділеннях «Нової Пошти» за умовами доставки нашого магазину. Гарантійними випадками не є:

  • вихід з ладу кабелів живлення;
  • вихід з ладу акумуляторних батарей;
  • вихід з ладу ножів для машинок.

Перукарські ножиці і ножі машинок для стрижки волосся.

Експлуатаційний талон перукарських ножиць дає право покупцеві випробувати і перевірити інструмент в роботі протягом 7 робочих днів. Після закінчення даного терміну претензії щодо якості інструменту не розглядаються. Якщо протягом 7 днів у Вас виникли претензії до роботи інструменту, негайно припиніть його використовувати, сповістіть наших менеджерів і поверніть товар для тестування в нашому сервісному центрі і при необхідності обміну на інший товар.

Професійний сервіс.

Ремонт і заточка перукарських ножиць і ножів машинок для стрижки волосся, а також всі види робіт по ремонту електроінструментів виконуються в спеціалізованому сервісному центрі магазину https://jaguar-solingen.com.ua/ на обладнанні та верстатах, рекомендованими заводом виробником. Роботи виконуються висококваліфікованими фахівцями з 20-річним стажем роботи, які пройшли спеціальне навчання і підготовку в центрі обслуговування інструментів заводу-виробника. При цьому застосовуються тільки оригінальні запасні частини та комплектуючі. Ми не займаємося народною творчістю, а всього лише професійно виконуємо свою роботу і несемо за неї відповідальність. На вузли та роботи, застосовані при ремонті, надається окрема гарантія. Післягарантійний ремонт і обслуговування здійснюється на умовах, визначених в гарантійному талоні інструменту. Звертаємо Вашу увагу на те, що, як правило, на всі види післягарантійних робіт надається знижка. Знижка, як правило, вказана в гарантійному талоні. Будь ласка, зберігайте гарантійний талон до кінця терміну служби товару.

Для передачі продукції на ремонт зв'язуйтеся з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті.

Бажаємо успіхів в роботі. Команда сервісного центру інтернет-магазину https://jaguar-solingen.com.ua/