Відділ продажів: Запоріжжя +380676110270;
Сервісний центр: обслуговування та ремонт електроінструментів та загострення ножів та ножиць: +380676123374
Замовлення обробляються щодня, відвантаження здійснюється в робочі дні

Шановні панове!

Робота перукаря - це не просто ремесло. На сучасному рівні - це особливий вид мистецтва, що вимагає таланту і високих професійних навичок. Вимоги клієнтів постійно зростають, і тому зараз особливо важливо не тільки підтримувати високий рівень майстерності, а й освоювати новітні технології та розробки, що неможливо без застосування сучасних інструментів.

Головним центром виготовлення ножиць в Європі є місто Золінген, яке розташованe на півночі Німеччини і має багатовікову традицію металообробки. Тут знаходяться основні заводи-виробники ножиць та інших ріжучих інструментів з маркою "Solingen". Ведучий серед них - «Jaguar».

«Jaguar» почав виробляти ножиці ще в 1932 році і на сьогоднішній день є одним з найвідоміших. Відмінні риси ножиць «Jaguar» - чудова якість, ергономічний дизайн, широкий спектр моделей, зручність в роботі, надійність і довговічність.

Сьогодні «Jaguar» не стоїть на місці. Компанія розробляє нові технології, від яких залежить мобільність виробництва, сучасна форма і своєчасність модельного ряду ножиць.

Компанія «Jaguar» першою розробила і представила на ринку систему "TERMO CUT" звану у нас «гарячими ножицями». Стрижка «гарячими ножицями» має лікувально-профілактичний ефект. Сухе і ламке волосся відновлюється після 3-5 стрижок. Найсучасніша модель цього апарата - JAGUAR TCC The Carecut

Всі перераховані технологічні дані ставлять компанію «Jaguar», як виробника ножиць і електроінструменту, на самі лідируючі позиції в світі.

За останні роки популярність інструмента «Jaguar» на українському ринку дуже зросла. Завдання інтернет-магазину https://jaguar-solingen.com.ua - офіційного представника бренду «Jaguar» в Україні - надати українським професіоналам інформацію, яка зможе вберегти їх від придбання неякісного інструменту і підробок під «Jaguar» і підібрати інструмент оптимально за вимогами до роботи і «по кишені».

При покупці інструменту в інтернет-магазині https://jaguar-solingen.com.ua Ви отримуєте гарантію на придбану оригінальну продукцію. Ми сподіваємося, що ця коротка інформація допоможе Вам - енергійним і талановитим перукарям - професіоналам стати на нову сходинку при виборі інструменту для роботи. Всі додаткові консультації ви можете отримати у консультантів інтернет-магазину https://jaguar-solingen.com.ua.

https://www.facebook.com/jaguarScissorsUahttps://www.instagram.com/jaguar_scissors_ua/https://www.youtube.com/channel/UCtulzy_v5kZbX_V9SwXTJ1Q/featured